Oferta: rekrutacja na stanowisko: informatyk ds. projektów graficznych i mediów społecznościowych

Data publikacji: 2024-04-26
Nr ref.: 3/2024
Jednostka: Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży
Stanowisko: rekrutacja na stanowisko: informatyk ds. projektów graficznych i mediów społecznościowych
Informacje dodatkowe: Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży poszukuje: Informatyka ds. projektów graficznych i mediów społecznościowych

Zakres podstawowych czynności

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • kreowanie wizerunku CDZdM,
  • realizacja projektów graficznych,
  • wsparcie w obsłudze mediów społecznościowych CDZdM,
  • zarządzanie aplikacjami związanymi z mediami społecznościowymi,
  • dbałość o wizualną formę tekstów.

Wymagania obowiązkowe

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia z zakresu informatyki, w tym z projektowania graficznego,
  • umiejętności obsługi programów graficznych,
  • umiejętności obsługi systemów CMS,
  • umiejętności obsługi programów graficznych oraz aplikacji do składu i łamania tekstu związane z przygotowaniem publikacji do druku,
  • znajomości i obsługi mediów społecznościowych,
  • wiedzy z zakresu zarządzania infrastrukturą IT,
  • wiedzy na temat trendów reklamy IT,
  • znajomości aktualnych przepisów prawnych, w tym przepisów RODO,

Wymagania dodatkowe

  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • odpowiedzialności, rzetelności i staranności,
  • umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
  • gotowości do podejmowania nowych wyzwań.

Wymagane dokumenty

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
CV, listu motywacyjnego oraz suplementu dyplomu na adres: rekrutacja@cdzdm.pl

Inne informacje:

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: czerwiec 2024r.

Wymiar i forma zatrudnienia: 0,35 etatu (14 godz. tygodniowo), umowa o pracę

Termin nadsyłania dokumentów do 10 maja 2024r.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Składanie ofert

Oferty, zawierające wymienione dokumenty, prosimy składać pod adresem: Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży, ul. Działyńskich 4/5, 61-727 Poznań w terminie do 2024-05-10.

Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną LINK

Metryczka

Odpowiedzialny za treść: Rafał Woźny
Data wytworzenia informacji: 2024-04-26 00:00
Opis zmian: Oferta pracy (Wprowadzenie informacji)
Opublikował(a): Rafał Woźny
Data i godzina publikacji: 2024-04-26 21:31